Monthly Archives: Marzec 2019

Niezwykłe kapele rockowe

nirvana
Choć obecnie popularnych i fenomenalnych jest mnóstwo zespołów rockowych, to Nirvana jest absolutnie tym, który zaważył na historii hard rocka, a i współcześnie są jedną z najchętniej wznawianych zespołów. Ten sławny zespół podbił publiczność swoim świetnym podejściem do koncertów i tajemniczymi tekstami.

Gry na PlayStation używane nie są gorsze!

granie na konsoli
Tacy gracze, którzy nie zarabiają niestety za dużo – lub nie dostają fajnego kieszonkowego, a więc wielka grupa ludzi, na całe szczęście ma dużo alternatyw, dzięki to którym po prostu czymś w zupełności realnym będzie kupno tych gierek, które są bez dwóch zdań sprawne, lecz przy tym są całkiem niedrogie. No wiadomo – w XXI wieku wszelakie płyty są generalnie „niszowym” produktem, zatem bardzo tanie raczej nie są, lecz jeżeli nieco się gracz rozejrzy, zdecydowanie nie powinien napotkać na znaczne problemy z bardzo wysokimi cenami.

Mazury i spływy kajakowe

spływy kajakowe
To straszne, gdy w czasie gorącego weekendu, np. w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w fajnym miejscu, niestety musimy pracować albo najzwyczajniej kisimy się w domu. A może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Należy się pośpieszyć, bo rośnie moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród zagranicznych turystów, zatem wielce prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, choć nadal piękne, raczej nie będą tak dziewicze, nieodkryte.