Monthly Archives: Grudzień 2017

Co wybierasz – wypoczynek nad morzem czy w Karkonoszach?

Morze, mewa
Jak co roku, kiedy nadchodzą wakacje, snuje się plany dotyczące wypoczynku urlopowego. To najlepszy czas w roku, ma pomóc w regeneracji, uwolnić od stresu i zaopatrzyć w energię do działania przez kolejny rok. Ogromna liczba osób wybiera aktywne sposoby relaksu, lecz są i tacy, dla których wakacje to czas absolutnego lenistwa. Pierwsi chcą jeździć rowerem, popływać lub pozwiedzać nieznane miejsca, zaś inni zdecydowanie chcieliby przez cały dzień opalać się na plaży albo wylegiwać się na łące w górach. Fani wyjazdów nad morze stoją zwykle w opozycji do zwolenników turystyki górskiej, dlatego rozważając możliwości spędzania urlopu należy osobno zastanowić się nad wadami i zaletami obu form wypoczynku. Wakacje nad Bałtykiem to doskonała sposobność na podnoszenie umiejętności pływania albo zaabsorbowanie niezbędnej ilości jodu, o który łatwo w czasie spaceru po plaży. Przy okazji, jeśli chce się wstać odpowiednio wcześnie, można spróbować znaleźć kawałki naszego szlachetnego jantaru.

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Wycieczki 7+7 – dla niezdecydowanych
Wiele osób marzy o dalekich podróżach. Czasami bardzo często są one ciężkie do spełnienia. Zapracowanie, brak pieniędzy i czasu to zazwyczaj główne przyczyny. Zwłaszcza przez ten ostatni, dopiero po wielu latach można stwierdzić, jak dużo okazji do podróży się straciło. Aby było inaczej, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, jeśli to wykonalne!

Podarunek dla dziesięciolatka

Poznań
Wybór interesującego podarunku dla dziesięciolatka nie jest prosty, szczególnie kiedy zależy nam na tym, żeby zabawka nie pozostała rzucona w kąt. Najbezpieczniej postawić na kupno prezentu zgodnego z zainteresowaniami dziecka – wtenczas mamy pewność, że będzie się podobać.

Polska jako kraj ,który się zmienia. Zmienia się, ale powoli, ważne, że jest lepiej.

dziewczynka na zjeżdzalni
Ci, co nie chcą widzieć przemian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, kiedy pokaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, iż coś się zmienia zawsze będzie twierdził: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest natura ludzka, nie da się jej odmienić. Na szczęście większość z nas widzi nawet najmniejsze zmiany w publicznej przestrzeni, a takowe nastąpiły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.