Monthly Archives: Wrzesień 2014

Realizacja dziecięcych fantazji w dojrzałym życiu.

Nowy Walkman®: muzyka na trzy sposoby
Zagadnienie, jak różne są wyobrażenia od stanu faktycznego, godne jest napisania kilku sporych tomów. Wiecie jak to jest, zajmujecie się czymś przez jakiś czas, pewien projekt, który ma być naprawdę niezły, wyobrażacie sobie jaki będzie jego efekt, jak bardzo przypadnie on do gustu wszystkim interesującym się tematem. Nareszcie przychodzi moment, w którym twoje dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty patrzysz na reakcję widzów i… nic szczególnego, a raczej klapa. Rzeczywistość kolejny raz zwyciężyła.

Klocki dla dzieci – jakie wybrać?

Figurka z klocków
Każdy wie, że jeśli chodzi o telewizję czy laptopa to w życiu każdego człowieka i tego dużego i tego małego jest jej pod dostatkiem. Dlatego dążymy do tego, żeby odpoczywać inaczej niż przechodząc kolejny poziom w grze czy oglądając filmy. Najlepszą formą uczenia się dla dziecka jest zabawa.

Odegraj fabułę najpopularniejszego Hobbita

Klocki Lego Hobbit
Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o ogromnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Przypomina to scenariusz niezbyt ambitnej bajki dla najmłodszych? A jednak historię nieugiętego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?